Hizmetlerimiz

Goran Express İle Geleceğe Doğru

Goran Express firması olarak taşımacılık sektöründe gerçekleştirilen tüm yenilikleri almaya ve kullanmaya çalışmaktayız. Bu aşamada oluşturduğumuz profesyonel ekibimizle tam performans çalışmaktayız. Goran Express adını taşımacılık alanında en bilinen isim haline getirmek üzere projelere imza atmaktayız. Firma çalışanları ile birlikte taşımacılık sektörünün geleceğinde yer almak istemekteyiz. Yaptığımız çalışmalarda bu hedefe yönelik çalışmalar sergilemekteyiz.

world_map_PNG31

Nakliye Odaklı Hizmetler!

Karayolu Taşımacılığı

Teknolojiyi en üst seviyede tutan ve her zaman inovatif bakış açısıyla teknolojik altyapıya önemli yatırımlar yapan Goran Express, tüm Avrupa, Türkiye, Rusya, Ukrayna, CIS ülkeleri ve İran arasında parsiyel ve komple araç taşımacılığı hizmeti vermektedir.

 

Depolama ve Dağıtım

Depolama ve Dağıtım alanında uzman kadromuz, yaygın acente ağımız, gelişmiş teknolojik altyapımız, deneyimli müşteri hizmetleri birimimiz ile kapsamlı hizmet sunarken mottomuz güvenli, tam zamanında ve ekonomik teslimattır.

Minivan Express Taşımacılık

İhracat ve ithalat acil sevkiyatlarınız için Standart Minivan’’ ve ‘‘Big Minivan’’ filomuz ile yanınızdayız. Türkiye’den Avrupa’nın her noktasına ve Avrupa’nın her noktasından Türkiye’ye maksimum 56 saatte kapıdan kapıya teslimat yapmak üzere hazırdır. 

YÜKÜN VARSA BİZ BURADAYIZ!